Izvēlēties valodu
Mūsu starptautiskās tīmekļa vietnes
estIgaunija rehvidpluss.com
finSomija rengas24.com
sweZviedrija däck24.com
latLatvija riepas24.com
litLietuva padangos24.com
Meklēt riepas/diskus

Jaunumi
Garantijas nosacījumi

Riepu un disku defektu garantija
 1. Šie garantijas nosacījumi, kas attiecas uz defektiem (turpmāk tekstā minēta garantija), ir sagatavoti saskaņā ar Igaunijas Republikas Saistību likumu (www.riigiteataja.ee).
 2. Garantijas nosacījumi ir paredzēti tiem Pircējiem, kuri Rehvid Pluss OÜ pērk jaunas riepas un diskus.
 3. Garantiju piedāvā Rehvid Pluss OÜ, kas dibināts 2007. gadā un darbojas saskaņā ar Igaunijas Republikas likumdošanu, tā reģistrācijas kods ir 11339888, juridiskā adrese: Vana-Tartu mnt 74, Peetri, 75312, Igaunija.
 4. Rehvid Pluss OÜ pilnvarotā persona garantijas jautājumos ir Indrek Kermon (kontaktinformācija – tālrunis: +372 56 635 367, e-pasts: info@riepas24.com).
 5. Garantijas nosacījumi attiecas tikai uz riepu un disku ražošanu, kā arī materiāla defektiem (turpmāk tekstā minēta kā lieta).
 6. Garantija aptver tikai tās lietas, par kurām iespējams pierādīt, ka defekts noticis ražošanas laikā.
 7. Garantija ir derīga 2 gadus, ja vien līgumā vai garantijas vēstulē nav norādīts atšķirīgs garantijas periods.
 8. Garantijas periods sākas ar lietas piegādi Pircējam, ja vien līgumā vai garantijas vēstulē nav norādīts vēlāks laiks. Ja mūsu pienākums ir piegādāt lietu Pircējam, tad garantijas periods nesākas pirms lietas piegādāšanas Pircējam. Garantijas periods tiek apturēts, ja Pircējs nevar izmantot lietu tādēļ, ka tā neatbilst līguma nosacījumiem, jo garantijas izsniedzējs ir atbildīgs par defektiem.
 9. Pircējam ir jāinformē Pārdevējs par lietas neatbilstību divu mēnešu laikā pēc tam, kad ir kļuvis zināms par neatbilstību.
 10. Pienākums pierādīt notikušos defektus, kas konstatēti 6 mēnešu laikā (neatkarīgi no tā, vai defekti notikuši pēc piegādes dienas, vai jau bijuši lietas nodošanas brīdī), attiecas uz Rehvid Pluss OÜ, bet atlikušajos 18 mēnešos Pārdevējs var pieprasīt no Pircēja kompensāciju par defekta cēloņu konstatēšanu un diagnostikas izdevumiem saskaņā ar pakalpojuma sniedzēja cenrādi.
 11. Rehvid Pluss OÜ ir jānokārto garantijas gadījumi saprātīgā termiņā, ņemot vērā lietas būtību.
 12. Garantija neattiecas uz:
  1. Lietas bojājumu, ko radījusi nejaušība, nepareiza lietošana, uzglabāšana un uzstādīšana.
  2. Bojājums, ko tīši vai netīši ir izraisījis Patērētājs.
  3. Lietas, kas ir salabotas vai atjaunotas.
  4. Bojājums, kura cēlonis ir nepareiza riteņu izlīdzināšana, riteņu līdzsvarošana, kļūmju izraisīti plīsumi vai bojāti amortizatori, nepareizs spiediens riepās, pārslodze vai ķēžu lietošana. Bojājums, kas radies bezceļa apstākļos un sacīkstēs, ugunsgrēkā, avārijā vai tīši bojāta riepa.
  5. Ceļa apstākļu radīts bojājums.
  6. Vasaras riepas, kuru atlikušais protektora dziļums nepārsniedz 3 mm, kā arī 4 mm ar M+S marķētām riepām.
  7. Tapu savienojumi un riepas protektora rēdze.
 13. Ja veiktā apsekošana norāda uz materiālu vai ražošanas defektiem, tad lieta ir jāsalabo, jānomaina vai jākompensē tās vērtība. Garantija neaptver netiešās izmaksas.
 14. Kompensācijas summa par riepām tiek aprēķināta, pamatojoties uz protektora dziļuma nodilumu, kas nozīmē, ka jāveic tā saucamā "atlikušā protektora" dziļuma mērīšana.
 15. Kompensācijas summas aprēķināšana par riepām notiek šādi: produkta pirkšanas cena / lietderīgais protektora dziļums x (lietderīgais protektora dziļums – izmantoto riepu atlikušais lietderīgais protektora dziļums). Lietderīgais protektora dziļums ir jaunas riepas protektora dziļuma nodilšana līdz protektora dziļumam, kas noteikts garantijas nosacījumos.
 16. Ja tiek pieņemts lēmums, tad nomainīt atdoto lietu pret jaunu – lietu nomainīšana ir jāveic bez maksas Rehvid Pluss OÜ tehniskās apkalpošanas stacijā.
 17. Rehvid Pluss OÜ nedrīkst būt atbildīgs par Nosacījumu saistību neizpildīšanu, ja neizpildīšanas cēlonis ir šādi neparedzēti gadījumi, ko Rehvid Pluss OÜ nevarēja kontrolēt, bet spēja nodemonstrēt, ka bija iespējams nepieļaut šāda gadījuma notikšanu vai piemērot tiesiskās aizsardzības līdzekļus saistībā ar gadījumu vai tā sekām. Rehvid Pluss OÜ ir jādara viss iespējamais, lai līdz minimumam samazinātu minētos nepārvaramās varas apstākļus. Šīs sadaļas nolūkiem termins "nepārvaramās varas apstākļi" (neaprobežojoties ar šo uzskaitījumu) nozīmē ugunsgrēku, plūdus, karu, dumpi, izslēgšanu, embargo, enerģijas padeves traucējumus, avārijas, izejmateriālu piegādes kavējumus u.tml.

Riepu meklēšana pēc izmēriem

mūsu piedāvātās preces

mūsu piedāvātās preces
Vieglie automobiļi Aplus Apollo Atturo Barum Belshina Bf goodrich Blacklion Bridgestone Continental Davanti Dayton Delinte Diamond back Double star Dunlop Dynamo Ecoopony Falken Federal Firemax Firestone Giti Goodride Goodyear Green max Grenlander Gripmax Gt radial Hankook Headway Hifly Kama Kelly Kenda Kinforest Kleber Kormoran Kumho Landsail Lassa Laufenn Ling long Maxxis Michelin Minerva Momo tires Nankang Nexen Nokian Nordexx Nordman Novex Petlas Pirelli Rapid Roadcruza Roadmarch Roadstone Rotalla Sailun Sava Sunny Superia Three-a Toyo Tracmax Trazano Tri ace Triangle Tristar Uniroyal Viatti Viking Vredestein Westlake Winrun Yokohama
Apvidus automobiļi Aplus Apollo Barum Bf goodrich Blacklion Bridgestone* Bridgestone Continental Cooper Davanti Delinte Double star Dunlop Duraturn Dynamo Falken Farroad Federal Firemax Firestone General Gislaved Goodride Goodyear Green max Grenlander Gripmax Gt radial Hankook Hifly Kleber Kumho Landsail Lassa Maxxis Michelin Minerva Nankang Nexen Nokian Nordexx Petlas Pirelli Roadcruza Roadmarch Rotalla Sailun Sava Sunny Three-a Toyo Tracmax Trazano Tri ace Triangle Uniroyal Viatti Vredestein Westlake Winrun Yokohama
Furgoni Aplus Apollo Barum Bridgestone* Bridgestone Cheng shin Continental Davanti Delinte Double star Dunlop Dynamo Falken Federal Firemax Firestone Gislaved Giti Goodride Goodyear Green max Gripmax Gt radial Hankook Hifly Kama Kenda Kleber Kumho Landsail Lassa Laufenn Leao (linglong) Maxxis Michelin Nankang Nexen Nokian Nordexx Novex Petlas Pirelli Rapid Rotalla Sailun Sava Three-a Toyo Tracmax Trazano Triangle Uniroyal Viatti Viking Vredestein Westlake Winrun Wolf tyres Yokohama
Motocikli Dunlop