Izvēlēties valodu
Mūsu starptautiskās tīmekļa vietnes
estIgaunija rehvidpluss.com
finSomija rengas24.com
sweZviedrija däck24.com
latLatvija riepas24.com
litLietuva padangos24.com

Riepu meklēšana pēc izmēriem

wait
wait
wait
wait

Pasūtiet vasaras riepas par pieejamām cenām interneta veikalā

Kas jāzina, izvēloties vasaras riepas?
Ir jāizvēlas tādas vasaras riepas, kas spēj nodrošināt vadītājam precīzu vadāmību un lielisku saķeri gan uz slapja, gan arī sausa ceļa seguma. Vasaras riepas ir konstruētas tā, lai izturētu lielāku ātrumu un augstāku ceļu temperatūru. Atšķirībā no ziemas riepām, vasaras riepas raksturīgā pazīme ir zemāks protektora raksta dziļums, kas spēj nodrošināt lielāku riepas stabilitāti, braucot pa asfaltu. Mazāka rites pretestība rada lielāku degvielas patēriņa efektivitāti. Vasaras riepas protektora rakstam ir lielāka saskares virsma ar ceļa segumu.

Tieši tāpēc ir ļoti svarīgi, lai, braucot pa slapjiem ceļiem, vasaras riepas spētu novirzīt ūdeni un mitrumu no laukuma starp riepu un ceļa segumu. Parasti nokrišņu daudzums vasarā un rudenī ir lielāks nekā ziemā un pavasarī. Tāpēc riepu ražotāji iesaka nomainīt vasaras riepas jau ar 3-4 mm lielu protektora dziļumu, pat ja atļautais ierobežojums ir 1,6 mm.

Iegādājoties vasaras riepas, ir jāpatur prātā, ka parasti produkta cena ir arī kvalitātes rādītājs. Piemēram, augstākās kvalitātes vasaras riepas bremzēšanas ceļš uz slapja ceļa seguma var būt par 40 % īsāks nekā lētākām riepām — un tas ir daudz! Turklāt, iegādājoties riepas, izvēlei nevajadzētu būt balstītai tikai uz riepas norādītā ES energomarķējuma.

Jaunumi
Par ko liecina produkta cena? Vai dārgākas vasaras riepas ir labākas nekā riepas, kuras tiek piedāvātas par zemāku cenu?
euro euro euro

Augstākās kvalitātes vasaras riepas

Tās ir visdārgākās riepas. Šīs kvalitātes zīmoliem ir viszemākais ražošanas kļūdu īpatsvars, jo tie veic milzīgas investīcijas produktu izstrādē. Piemēram, tiek izstrādātas jaunas tehnoloģijas, kas padara riepas piemērotas motosportam. Augstākās kvalitātes riepu ražotāji izmanto protektora raksta sastāvu, kas ir pazīstams kā gumijas komponenta sastāvs, kura izstrādē tiek izmantotas nanotehnoloģijas. Šādas riepas ir ūdensizturīgākas un nodrošina labāku saķeri ar ceļa segumu gan mitros, gan arī sausos apstākļos. Šādas riepas raksturojošie atslēgvārdi — DROŠĪBA, DEGVIELAS PATĒRIŅA EFEKTIVITĀTE un KOMFORTS. Augstākās klases riepu ražotāji ir „Bridgestone”, „Continental”, „Michelin”, „Goodyear” un „Toyo”
euro euro euro

Vidējas kvalitātes vasaras riepas

Bieži vien vidējas kvalitātes vasaras riepas tiek ražotas, izmantojot 5–10 gadus vecas produktu izstrādes tehnoloģijas, lai gan ražotne ir tā pati, kurā tiek ražotas augstākās kvalitātes riepas. Tāpat ir gadījumi, kad riepas ražo ražotāji, kuru izstrādes kapacitāte nav ļoti augsta, bet kuri izvēlas nodrošināt tieši šo konkrēto klientu segmentu. Lai gan šīs kvalitātes riepām vairāki raksturlielumi nav tik labi kā augstākās kvalitātes riepām, tomēr visas riepas atbilst stingrajiem veiktspējas standartiem, un to ražošanā tiek izmantotas uzticamas tehnoloģijas. Šādas vasaras riepas raksturojošie atslēgvārdi — CENAS UN KVALITĀTES SAMĒRĪBA. Vidējas kvalitātes riepu ražotāji ir „Sava”, „Dunlop”, „Landsail”, „Davanti”, „Uniroyal” un „Cooper”
euro euro euro

Vasaras riepas par pieejamu cenu

Produktu izstrādes tehnoloģija, galvenokārt, tiek uzticēta ārpakalpojumu sniedzējiem un ir vecāka par 10 gadiem, vai arī uzņēmums vispār neiesaistās produktu izstrādē. Riepu kvalitātes prasības nav tik stingras, un biežāk var būt jūtama nestabilitāte. Var būt arī tā, ka riepu kvalitāte un raksturlielumi atšķiras atkarībā no sērijas. Šajā tirgus segmentā klientam ir ļoti grūti izdarīt izvēli, jo produktu apjoms ir visaugstākais un zīmolu kvalitāte ir ļoti atšķirīga. Pastāv arī augsts risks iegādāties tādas vasaras riepas, kas rada draudus uz ceļa. Aptuveni pirms 5 gadiem mēs varējām apgalvot, ka VISAS lētās vasaras riepas ir sliktas un tām nav saķeres ar segumu. Lai arī šodien to kvalitāte var būt krietni zemāka par vidējas kvalitātes riepām, tomēr šis produktu segments ir ievērojami attīstījies, un daži mazie ražotāji ir spējuši noslēgt līgumus ar lielāko uzņēmumu vadošajiem izstrādātājiem. Vasaras riepas par pieejamu cenu esam iedalījuši trīs apakšgrupās.
Kāds ir dažādu vasaras riepu bremzēšanas ceļš uz slapja ceļa seguma?
Ja vasaras riepas nerada lielu rites troksni un nav jūtama vibrācija, vadītājs nevarēs pateikt atšķirību starp riepu kvalitāti parastos ceļu apstākļos vai pilsētas satiksmē. Tomēr liela atšķirība būs jūtama tad, kad stūres ratu būs nepieciešams pēkšņi pagriezt vai arī ātrāk apstāties. Bremzēšanas ceļa atšķirība starp augstākās kvalitātes riepām un riepām par zemāku cenu, braucot ar normālu satiksmes ātrumu, ir aptuveni 12 %, taču uz slapja ceļu seguma un bīstamās situācijās, braucot ar lielāku ātrumu, atšķirība starp riepām būs daudz lielāka! Iedomājieties situāciju, kad jūsu automašīnai ir uzstādītas vasaras riepas par zemāku cenu, un jūs braucat pa automaģistrāli. Priekšā esošā automobiļa bremzēšanas ceļš ir par 16 metriem īsāks uz mitra asfalta un šis automobilis pēkšņi apstājas — cik lielu attālumu jūs ieturēsiet? Ja attālums starp abām automašīnām nebūs liels, tad praktiski nebūs iespējams izvairīties no sadursmes. Jūsu tuvinieku un galu galā arī jūsu pašu drošība ir daudz vērtīgāka par dažiem eiro, ko jūs ietaupāt, iegādājoties lētākas riepas!
Kāds ir dažādu vasaras riepu bremzēšanas ceļš uz slapja ceļa seguma?
wheels
Ja vienlaikus iegādāsieties gan riepas, gan arī diskus, tad piegādāsim uz jūsu mājām iepriekš samontētus diskus un riepas tikai par 10 €
transport
Pasūtot 4 vai vairāk vasaras riepas, piegāde būs bez maksas
return
Ja esat pasūtījis nepareiza izmēra vasaras riepas un tās vēl nav uzstādītas, tad 14 dienu laikā tās varēsiet atgriezt un saņemt atpakaļ par tām samaksāto naudas summu
wheels
Elastīgas norēķinu iespējas: bankas pārskaitījums atbilstoši rēķinam, vai arī maksājums ar karti
Vai, izvēloties vasaras riepas, var paļauties uz energomarķējumu?
ES energomarķējums ir gandrīz visām vasaras riepām. Etiķetē jābūt norādītai svarīgai informācijai par riepu raksturlielumiem. Tostarp riepu degvielas patēriņa efektivitātei, saķerei ar slapjiem ceļu segumiem un diviem ārējā trokšņa līmeņa rādītājiem. Tā kā energomarķējuma atbilstības testu veic riepu ražotāj i un Eiropas Savienība to tikai pārbauda pēc nejaušības principa, tajā norādītā informācija var neatspoguļot visu patiesību. Izvēloties vasaras riepas, iesakām vadīties pēc energomarķējuma kā vienīgā rādītāja.
energy label