Pasūtiet vasaras riepas par pieejamām cenām interneta veikalā

Par ko liecina produkta cena? Vai dārgākas vasaras riepas ir labākas nekā riepas, kuras tiek piedāvātas par zemāku cenu?

euro euro euro

Augstākās kvalitātes vasaras riepas

Tās ir visdārgākās riepas. Šīs kvalitātes zīmoliem ir viszemākais ražošanas kļūdu īpatsvars, jo tie veic milzīgas investīcijas produktu izstrādē. Piemēram, tiek izstrādātas jaunas tehnoloģijas, kas padara riepas piemērotas motosportam. Augstākās kvalitātes riepu ražotāji izmanto protektora raksta sastāvu, kas ir pazīstams kā gumijas komponenta sastāvs, kura izstrādē tiek izmantotas nanotehnoloģijas. Šādas riepas ir ūdensizturīgākas un nodrošina labāku saķeri ar ceļa segumu gan mitros, gan arī sausos apstākļos. Šādas riepas raksturojošie atslēgvārdi — DROŠĪBA, DEGVIELAS PATĒRIŅA EFEKTIVITĀTE un KOMFORTS. Augstākās klases riepu ražotāji ir „Bridgestone”, „Continental”, „Michelin”, „Goodyear” un „Toyo”
euro euro euro

Vidējas kvalitātes vasaras riepas

Bieži vien vidējas kvalitātes vasaras riepas tiek ražotas, izmantojot 5–10 gadus vecas produktu izstrādes tehnoloģijas, lai gan ražotne ir tā pati, kurā tiek ražotas augstākās kvalitātes riepas. Tāpat ir gadījumi, kad riepas ražo ražotāji, kuru izstrādes kapacitāte nav ļoti augsta, bet kuri izvēlas nodrošināt tieši šo konkrēto klientu segmentu. Lai gan šīs kvalitātes riepām vairāki raksturlielumi nav tik labi kā augstākās kvalitātes riepām, tomēr visas riepas atbilst stingrajiem veiktspējas standartiem, un to ražošanā tiek izmantotas uzticamas tehnoloģijas. Šādas vasaras riepas raksturojošie atslēgvārdi — CENAS UN KVALITĀTES SAMĒRĪBA. Vidējas kvalitātes riepu ražotāji ir „Sava”, „Dunlop”, „Landsail”, „Davanti”, „Uniroyal” un „Cooper”
euro euro euro

Vasaras riepas par pieejamu cenu

Produktu izstrādes tehnoloģija, galvenokārt, tiek uzticēta ārpakalpojumu sniedzējiem un ir vecāka par 10 gadiem, vai arī uzņēmums vispār neiesaistās produktu izstrādē. Riepu kvalitātes prasības nav tik stingras, un biežāk var būt jūtama nestabilitāte. Var būt arī tā, ka riepu kvalitāte un raksturlielumi atšķiras atkarībā no sērijas. Šajā tirgus segmentā klientam ir ļoti grūti izdarīt izvēli, jo produktu apjoms ir visaugstākais un zīmolu kvalitāte ir ļoti atšķirīga. Pastāv arī augsts risks iegādāties tādas vasaras riepas, kas rada draudus uz ceļa. Aptuveni pirms 5 gadiem mēs varējām apgalvot, ka VISAS lētās vasaras riepas ir sliktas un tām nav saķeres ar segumu. Lai arī šodien to kvalitāte var būt krietni zemāka par vidējas kvalitātes riepām, tomēr šis produktu segments ir ievērojami attīstījies, un daži mazie ražotāji ir spējuši noslēgt līgumus ar lielāko uzņēmumu vadošajiem izstrādātājiem. Vasaras riepas par pieejamu cenu esam iedalījuši trīs apakšgrupās.

Kāds ir dažādu vasaras riepu bremzēšanas ceļš uz slapja ceļa seguma?

Ja vasaras riepas nerada lielu rites troksni un nav jūtama vibrācija, vadītājs nevarēs pateikt atšķirību starp riepu kvalitāti parastos ceļu apstākļos vai pilsētas satiksmē. Tomēr liela atšķirība būs jūtama tad, kad stūres ratu būs nepieciešams pēkšņi pagriezt vai arī ātrāk apstāties. Bremzēšanas ceļa atšķirība starp augstākās kvalitātes riepām un riepām par zemāku cenu, braucot ar normālu satiksmes ātrumu, ir aptuveni 12 %, taču uz slapja ceļu seguma un bīstamās situācijās, braucot ar lielāku ātrumu, atšķirība starp riepām būs daudz lielāka! Iedomājieties situāciju, kad jūsu automašīnai ir uzstādītas vasaras riepas par zemāku cenu, un jūs braucat pa automaģistrāli. Priekšā esošā automobiļa bremzēšanas ceļš ir par 16 metriem īsāks uz mitra asfalta un šis automobilis pēkšņi apstājas — cik lielu attālumu jūs ieturēsiet? Ja attālums starp abām automašīnām nebūs liels, tad praktiski nebūs iespējams izvairīties no sadursmes. Jūsu tuvinieku un galu galā arī jūsu pašu drošība ir daudz vērtīgāka par dažiem eiro, ko jūs ietaupāt, iegādājoties lētākas riepas!
wheels

Ja vienlaikus iegādāsieties gan riepas, gan arī diskus, tad piegādāsim uz jūsu mājām iepriekš samontētus diskus un riepas tikai par 10 €

transport

Pasūtot 4 vai vairāk vasaras riepas, piegāde būs bez maksas

return

Ja esat pasūtījis nepareiza izmēra vasaras riepas un tās vēl nav uzstādītas, tad 14 dienu laikā tās varēsiet atgriezt un saņemt atpakaļ par tām samaksāto naudas summu

wheels

Elastīgas norēķinu iespējas: bankas pārskaitījums atbilstoši rēķinam, vai arī maksājums ar karti vai PayPal

Vai, izvēloties vasaras riepas, var paļauties uz energomarķējumu?


ES energomarķējums ir gandrīz visām vasaras riepām. Etiķetē jābūt norādītai svarīgai informācijai par riepu raksturlielumiem. Tostarp riepu degvielas patēriņa efektivitātei, saķerei ar slapjiem ceļu segumiem un diviem ārējā trokšņa līmeņa rādītājiem. Tā kā energomarķējuma atbilstības testu veic riepu ražotāj i un Eiropas Savienība to tikai pārbauda pēc nejaušības principa, tajā norādītā informācija var neatspoguļot visu patiesību. Izvēloties vasaras riepas, iesakām vadīties pēc energomarķējuma kā vienīgā rādītāja.