Diski visu zīmolu automašīnām par pieejamu cenu

Diski — kas man jāzina pirms iegādes?

Vai būs papildu izmaksas?

Ja diski, kurus vēlaties pasūtīt, nav jūsu auto oriģinālie diski, komplektācijā tiks iekļauti atbilstoši montāžas gredzeni, kā arī jaunas bultskrūves un skrūves, kas atbilst jūsu automašīnas zīmolam (ja tiek iegādāti oriģinālie (oriģinālā aprīkojuma) diski vai tērauda diski, bultskrūves un skrūves komplektācijā netiek iekļautas).

Vai diski ir izmantojami arī ziemā?

Ziemas sezonai paredzēti diski ir izmantojami arī vasarā.

Taču ziemā nav izmantojami pulētie diski, t.i., diski, kas nav pārklāti ar krāsu vai kuri ir nolakoti ļoti plānā kārtiņā. Ja ziemā tiek izmantoti nepiemēroti diski, tad korozijas rezultātā tie sabojāsies.

To, vai diski ir piemēroti izmantošanai ziemā, var noskaidrot, aplūkojot produkta kartē esošo informāciju, kas norādīta ar „YES/NO” (Jā/Nē).

Kādas krāsas diski ir vislabākie — tumšie vai gaišie?

Tas viennozīmīgi ir atkarīgs no personīgajām vēlmēm, tomēr mēs iesakām izvēlēties diski jūsu automašīnai pretējā krāsā. Izņēmums ir sudraba krāsas diski, jo tie būs piemēroti gandrīz jebkuram auto. Izvēloties krāsu, jāņem vērā tas, ka tumšie diski izskatīsies vizuāli mazāki nekā gaišie diski.

Ja jūsu automašīnai pašlaik ir gaišas krāsas 17 collu diski, un jūs vēlaties, lai tai būtu tumšas krāsas diski, ieteicamais izmērs ir par 1 collu lielāka izmēra diski, t.i., 18 collu diski.

Ja vienlaikus tiek iegādātas gan riepas, gan arī diski, tad piegādāsim tos uz jūsu mājām iepriekš samontētā veidā tikai par 10 €

Pasūtot 4 vai vairāk diski, piegāde būs bez maksas

Ja jums nepatiks iegādātie diski, tad 14 dienu laikā tos varēsiet atgriezt un saņemt atpakaļ par tiem samaksāto naudas summu

Lūdzu, izvēlieties zīmolu


Jaunumi