Izvēlēties valodu
Mūsu starptautiskās tīmekļa vietnes
estIgaunija rehvidpluss.com
finSomija rengas24.com
sweZviedrija däck24.com
latLatvija riepas24.com
litLietuva padangos24.com

Riepu meklēšana pēc izmēriem

wait
wait
wait
wait

Diski visu zīmolu automašīnām par pieejamu cenu

Jauni diski ir lielisks veids, kā uzlabot savas automašīnas izskatu

Šis ir nozīmīgs brīdis jums un jūsu automašīnai. Jūs vēlaties iegādāties savai automašīnai jaunus diski.

Tam var būt vairāki iemesli: iespējams, ka jūs vēlaties pārveidot sava auto izskatu, ko piešķir jauni diski, vai arī varbūt jūs vēlaties, lai riepām būtu atbilstošāki izmēri. Neatkarīgi no tā, kāds ir jūsu iemesls — mūsu komanda ir pielikusi pūliņus, lai padarītu šo procesu pēc iespējas ērtāku un bezrūpīgāku.

Mēs uzskatām, ka, lai iegādātos jaunus diski, pircējam nav jābūt inženierim un jāzina visas automašīnas specifikācijas. Zināt šīs lietas ir mūsu darbs un vaļasprieks, un tādēļ esam izstrādājuši meklētāju, ar kura palīdzību var atrast diski pēc automašīnas zīmola.

Viss, kas jums jādara, ir jāievada mūsu meklēšanas joslā savas automašīnas dati... un tiks parādīti skaisti, jūsu automašīnai piemēroti diski.
Jaunumi

Diski — kas man jāzina pirms iegādes?

bulb

Vai būs papildu izmaksas?

Ja diski, kurus vēlaties pasūtīt, nav jūsu auto oriģinālie diski, komplektācijā tiks iekļauti atbilstoši montāžas gredzeni, kā arī jaunas bultskrūves un skrūves, kas atbilst jūsu automašīnas zīmolam (ja tiek iegādāti oriģinālie (oriģinālā aprīkojuma) diski vai tērauda diski, bultskrūves un skrūves komplektācijā netiek iekļautas).
bulb

Vai diski ir izmantojami arī ziemā?

Ziemas sezonai paredzēti diski ir izmantojami arī vasarā.

Taču ziemā nav izmantojami pulētie diski, t.i., diski, kas nav pārklāti ar krāsu vai kuri ir nolakoti ļoti plānā kārtiņā. Ja ziemā tiek izmantoti nepiemēroti diski, tad korozijas rezultātā tie sabojāsies.

To, vai diski ir piemēroti izmantošanai ziemā, var noskaidrot, aplūkojot produkta kartē esošo informāciju, kas norādīta ar „YES/NO” (Jā/Nē).
bulb

Kādas krāsas diski ir vislabākie — tumšie vai gaišie?

Tas viennozīmīgi ir atkarīgs no personīgajām vēlmēm, tomēr mēs iesakām izvēlēties diski jūsu automašīnai pretējā krāsā. Izņēmums ir sudraba krāsas diski, jo tie būs piemēroti gandrīz jebkuram auto. Izvēloties krāsu, jāņem vērā tas, ka tumšie diski izskatīsies vizuāli mazāki nekā gaišie diski.

Ja jūsu automašīnai pašlaik ir gaišas krāsas 17 collu diski, un jūs vēlaties, lai tai būtu tumšas krāsas diski, ieteicamais izmērs ir par 1 collu lielāka izmēra diski, t.i., 18 collu diski.
wheels
Ja vienlaikus tiek iegādātas gan riepas, gan arī diski, tad piegādāsim tos uz jūsu mājām iepriekš samontētā veidā tikai par 10 €
transport
Pasūtot 4 vai vairāk diski, piegāde būs bez maksas
return
Ja jums nepatiks iegādātie diski, tad 14 dienu laikā tos varēsiet atgriezt un saņemt atpakaļ par tiem samaksāto naudas summu
wheels
Elastīgas norēķinu iespējas: bankas pārskaitījums uz rēķina pamata vai kartes maksājums
Lūdzu, izvēlieties zīmolu