Izvēlēties valodu
Mūsu starptautiskās tīmekļa vietnes
estIgaunija rehvidpluss.com
finSomija rengas24.com
sweZviedrija däck24.com
latLatvija riepas24.com
litLietuva padangos24.com

Riepu meklēšana pēc izmēriem

wait
wait
wait
wait

Lameļu riepas ir klusas, ērtas un mūsu e-veikalā arī daudz izdevīgākas.

Kā izvēlēties lameļu riepas ziemai?
Kādēļ cilvēks vēlas ziemai iegādāties lameļu riepas? Jo tās ir klusas. Tu iegādājies jaunu automobili un nevēlies, lai tajā skanētu radžu troksnis. Klusums ir lameles galvenā priekšrocība. Izdarot izvēli, ir svarīgi nošķirt Viduseiropas un Ziemeļeiropas lameles.

Ja Tu brauc tikai pa pilsētas ceļiem, tev patiešām var ieteikt lameļu riepas, bet, tikko pārvietojies arī pa apsnigušām un slidenām šosejām un lauku ceļiem, lameles priekšrocības samazinās. Savukārt uz slapja un sausa asfalta labas lameļu riepas uzvedas priekšzīmīgi

Lameles priekšrocība ir arī tas, ka tās nav tik atkarīgas no riepu maiņas laika. Pats izvēlies, kad uzliec riepas. Ja ceļa seguma temperatūra sāk samazināties un tev ir lameles, tava dzīve ir bez raizēm. Vari mierīgi doties pretim ziemai.

Jāatceras arī tas, ka radžotās riepas nav atļautas tālāk par Poliju, tādēļ, ja bieži brauc uz tālām zemēm, jābūt lameļu riepām.

Ir ģimenes, kurās ir automobilis, ar kuru brauc maz. Tas ir rezerves automobilis un tam var mierīgu prātu uzlikt kārtīgas lameles. Tev nav jābrauc ar šo automobili, ja apstākļi ir slikti un lameles tev nepalīdzēs. Piemēram, kārtīgas lameles ir piemērotas automobiļiem, kurus vada padzīvojuši cilvēki – ietaupīsi arī naudu par riepu maiņu.

Mēs savā interneta vidē izceļam tās riepas, kuras esam pārbaudījuši paši, un kuras varam droši ieteikt – šīs riepas ir piemērotas mūsu klimatam un mūsu ceļiem. Savā mājaslapā esam šīm riepām arī pievienojuši atbilstošu marķējumu. Mēs arī iesakām pirkumu ieplānot jau nedaudz pirms sezonas sākuma. Tad ir vairāk laika pieņemt lēmumu un vēlamās riepas arī saņemsi īstajā laikā.

Izlasi arī to, kādēļ ziemā izvēlēties radžotas riepas
Jaunumi

Lameļu riepas – ko būtu vērts zināt, tās iegādājoties?

bulb

Kādēļ dažas lameļu riepas ir tik lētas?

Lameļu riepas iedalās Viduseiropas un Ziemeļeiropas riepās, tām ir būtiskas atšķirības gan cenas ziņā, gan tajā, kā tās ir piemērotas mūsu klimatam. Cena ir zemāka Viduseiropas lamelēm, jo tās ir veidotas, domājot par valstīm ar siltāku klimatu. Ziemeļeiropas lameļu riepas pārdod un ražo ievērojami mazāk. Tādēļ to cena ir drīzāk salīdzināma ar radžoto riepu cenu. Viduseiropas lameles mēs tev ziemai neiesakām. Šīs riepas pārtrauc strādāt -7 līdz -10 grādos.
bulb

Vienas un tās pašas lameles visu gadu?

Ja ar automobili brauc maz, tev riepas nav jāmaina, bet, ja tas ir ikdienā lietots automobilis, mēs neiesakām vasarā braukt ar ziemas lamelēm. Piemēram, riepa vasarā ir slidena, jo ziemas riepu kontaktvirsma ar ceļu nav tik liela kā vasaras riepām. Ar Ziemeļeiropas lameļu riepām automobilis siltā laikā var pat peldēt pa ceļu. Pagarinās arī bremzēšanas ceļš. Braukšana vasarā sabojā ziemas lameles, jo tu izmanto vasaras braukšanas paņēmienus. Nodilušas riepas savukārt rada lielāku troksni.
bulb

Kā riepas noveco?

Riepa noveco, protams, lietošanas laikā, bet ne tikai. Stāvot noliktavā, ar to nekas nenotiek. Lietošanas laikā riepu padara vecāku gan braukšana, gan, piemēram, saules siltums. Ja vasarā, siltos laikapstākļos, izmanto ziemas lameli, riepa noveco ātrāk. Patiesībā viss process sākas jau tad, kad riepa, braucot pirmo reizi, uzkarst. Mainās tās ķīmiskais sastāvs. Saules izdalītais siltums dara to pašu. Šī iemesla dēļ nav pareizi uzglabāt riepas ārā, vēl mazāk ieteicams tās uzglabāt tiešos saules staros.
wheels
Iegādājoties lameļu riepas un vieglmetāla diskus kopā, tos var pasūtīt uz mājām jau sakomplektētus par tikai 10 €
transport
Pasūtot 4 vai vairāk lameļu riepas, transportēšana ir bez maksas
return
Lameļu riepas var mums nodot atpakaļ 14 dienu laikā un mēs naudu atmaksāsim
wheels
Elastīgas norēķinu iespējas: bankas pārskaitījums atbilstoši rēķinam, vai arī maksājums ar karti