Lameļu riepas ir klusas, ērtas un mūsu e-veikalā arī daudz izdevīgākas.

Lameļu riepas – ko būtu vērts zināt, tās iegādājoties?

bulb

Kādēļ dažas lameļu riepas ir tik lētas?

Lameļu riepas iedalās Viduseiropas un Ziemeļeiropas riepās, tām ir būtiskas atšķirības gan cenas ziņā, gan tajā, kā tās ir piemērotas mūsu klimatam. Cena ir zemāka Viduseiropas lamelēm, jo tās ir veidotas, domājot par valstīm ar siltāku klimatu. Ziemeļeiropas lameļu riepas pārdod un ražo ievērojami mazāk. Tādēļ to cena ir drīzāk salīdzināma ar radžoto riepu cenu. Viduseiropas lameles mēs tev ziemai neiesakām. Šīs riepas pārtrauc strādāt -7 līdz -10 grādos.
bulb

Vienas un tās pašas lameles visu gadu?

Ja ar automobili brauc maz, tev riepas nav jāmaina, bet, ja tas ir ikdienā lietots automobilis, mēs neiesakām vasarā braukt ar ziemas lamelēm. Piemēram, riepa vasarā ir slidena, jo ziemas riepu kontaktvirsma ar ceļu nav tik liela kā vasaras riepām. Ar Ziemeļeiropas lameļu riepām automobilis siltā laikā var pat peldēt pa ceļu. Pagarinās arī bremzēšanas ceļš. Braukšana vasarā sabojā ziemas lameles, jo tu izmanto vasaras braukšanas paņēmienus. Nodilušas riepas savukārt rada lielāku troksni.
bulb

Kā riepas noveco?

Riepa noveco, protams, lietošanas laikā, bet ne tikai. Stāvot noliktavā, ar to nekas nenotiek. Lietošanas laikā riepu padara vecāku gan braukšana, gan, piemēram, saules siltums. Ja vasarā, siltos laikapstākļos, izmanto ziemas lameli, riepa noveco ātrāk. Patiesībā viss process sākas jau tad, kad riepa, braucot pirmo reizi, uzkarst. Mainās tās ķīmiskais sastāvs. Saules izdalītais siltums dara to pašu. Šī iemesla dēļ nav pareizi uzglabāt riepas ārā, vēl mazāk ieteicams tās uzglabāt tiešos saules staros.
wheels

Iegādājoties lameļu riepas un vieglmetāla diskus kopā, tos var pasūtīt uz mājām jau sakomplektētus par tikai 10 €

transport

Pasūtot 4 vai vairāk lameļu riepas, transportēšana ir bez maksas

return

Lameļu riepas var mums nodot atpakaļ 14 dienu laikā un mēs naudu atmaksāsim