Izvēlēties valodu
Mūsu starptautiskās tīmekļa vietnes
estIgaunija rehvidpluss.com
finSomija rengas24.com
sweZviedrija däck24.com
latLatvija riepas24.com
litLietuva padangos24.com

Riepu meklēšana pēc izmēriem

wait
wait
wait
wait

Ziemas riepas nodrošina jūsu drošību

Izvēloties ziemas riepas, uzdodiet sev trīs jautājumus: Kur es braucu? Cik bieži es braucu? Cik pieredzējis es esmu? Nesteidzieties izvēlēties populārajos auto žurnālos izsludināto riepu testu uzvarētājus, jo mūsu klimats nav tāds pats kā Latvijas ziemeļos, Ziemeļzviedrijā vai Ziemeļkrievijā.

Labai radžotajai riepai ir ideāla saķere uz ledus virsmas gan bremzējot, gan veicot pagriezienu. Lai kāds būtu manevrs, radžota riepa dara savu. Tā ir ideāla izvēle Latvijas klimatam.

Viena no radžotās riepas priekšrocībām ir lēnāks nodilums; tomēr daudzi lietotāji sūdzas par satraucošu troksni, ko rada radžotās riepas. Jāpiebilst, ka pēc 1000–2000 kilometriem radzes “sēdēs” savā vietā un radīs mazāku troksni.

Kāpēc izvēle, kas izdarīta pēc auto žurnālos publicētajiem testu rezultātiem, var būt nepareiza? Daudzi cilvēki pērk riepas, pamatojoties uz to, ko viņi ir izlasījuši žurnālos vai tīmekļa vietnēs, un vispārējais pieņēmums ir tāds, ka riepas ar augstāku vērtējumu automātiski ir viena no labākajām pasaulē. Esam izmēģinājuši daudzas riepas Latvijas klimatiskajos apstākļos un zinām, ka tas nav tik vienkārši. Lielākā daļa pārbaužu veiktas vietās, kas būtiski atšķiras no Latvijas apstākļiem. Kad mums pēdējo reizi bija stindzinoši auksta ziema, kas ilga? Savukārt testos norādītā trokšņa problēma nekādi nevar tikt saistīta ar mūsu klimatu, jo pie temperatūras līdz -30°C ārā ir pilnīgs klusums, jo troksnis ir izslēgts. Protams, riepu radītais troksnis automašīnas iekšpusē ir skaļāks nekā parastos apstākļos. Mēs, Rehvid Pluss, esam pārliecināti, ka ne vienmēr ir jāizvēlas testa uzvarētājs. Tā vietā konsultējieties ar mūsu speciālistiem, kuri zina, kura riepa jums ir vispiemērotākā.

Ir izplatīts uzskats, ka riepas ar radzēm rada asfalta bojājumus, kas arī ir taisnība. Tomēr, izvēloties riepu ar mazāk radzēm, šī problēma tiks ievērojami atvieglota. Drošība ir prioritāte. Radžotās riepas nodrošinās Jūsu auto drošu apstāšanos pat ekstremālos ziemas apstākļos. Modernās riepas ar radzēm ir paredzētas ABS bremzēm un lieliski darbojas pat ar mazāk radzēm.

Ieteicam arī plānot pirkumu pirms sezonas sākuma. Tādā veidā jums būs vairāk laika, lai pieņemtu lēmumu un laicīgi saņemtu riepas.

Jaunumi
wheels
Iegādājoties gan riepas, gan riteņus, varat tos nosūtīt uz māju samontētus tikai par 10 €
transport
Pasūtot 4 vai vairāk riepas, piegāde ir bezmaksas
return
Ja esat pasūtījis riepas nepareizā izmērā un tās nav uzmontētas uz diskiem, varat tās atgriezt 14 dienu laikā un mēs jums atmaksāsim naudu.
wheels
Elastīgas norēķinu iespējas: bankas pārskaitījums uz rēķina pamata vai kartes maksājums
Kā atšķiras ziemas riepu bremzēšanas ceļš?
Lielākajai daļai autovadītāju nekad nav izdevies salīdzināt dažāda veida riepas līdzvērtīgos apstākļos, tāpēc var būt grūti saprast, cik atšķirīgi riepas patiesībā darbojas slidenos apstākļos. Vairāki nesen veiktie ABS bremžu testi liecina, ka atšķirība starp kvalitatīvu premium riepu un lētu, kurā izmantotas novecojušas tehnoloģijas, var būt vairāk nekā puse.

Testi arī skaidri parāda, ka pat lēta riepa ar radzēm ir ievērojami efektīvāka nekā vissezonas riepa ledus apstākļos. Tāpēc budžeta izaicinājumu gadījumā labāk kā ziemas riepai dot priekšroku lētākai radžotajai riepai, nevis viduvējai vissezonas riepai un, pieņemot lēmumu par labu vissezonas riepai, jātiecas pēc iespējami labākas kvalitātes modeļiem.

Atšķirība ir vēl lielāka, ja slidenos apstākļos tiek izmantotas vietējam klimatam nepiemērotas Centrāleiropas riepas, kas sarežģītos apstākļos var palielināt bremzēšanas ceļu vairāk nekā uz pusi salīdzinājumā ar labākajiem premium klases ražotājiem savā klasē. Tāpēc savas un apkārtējo drošības labad vienmēr ir vērts izvēlēties mūsu e-veikalā piedāvātās kvalitatīvās riepas un izmantot tās riepas, kādas prasa sezona.
Kā atšķiras ziemas riepu bremzēšanas ceļš?
Kam pievērst uzmanību, izvēloties ziemas riepas?
Ziemas riepu pamatparametri ir lameļu kvalitāte (arī radžu riepām), protektora dziļums un riepu savienojums. Atšķirībā no cietākām vasaras riepām, ziemas riepas braukšanai aukstumā ir izgatavotas no mīkstāka gumijas maisījuma, kas nekļūst pārāk stīvs mīnusā temperatūrā.

Vērts arī atzīmēt, ka ziemas riepu raksts ir atšķirīgs no vasaras riepām izmantotās, jo ziemā ar sniegu un ledu ūdens novadīšana ir daudz svarīgāka nekā vasarā.

Ziemas riepu raksta lameles jeb "plāksnes" palīdz noturēt riteņu kontaktu ar zemi sniega apstākļos ziemā, savukārt radžotajās riepās radzes ir veidotas tā, lai nodrošinātu vadāmību, braucot pa pilnīgi kailu ledu.

Tāpēc izvēloties savai automašīnai pareizās riepas, jāņem vērā braukšanas paradumi (gan pilsētā, gan uz šosejas, gan laukos), jūsu braukšanas stils un, protams, jūsu budžets. “Riepas24” ar prieku palīdzēsim izdarīt izvēli un vienmēr rekomendējam riepas, kas vislabāk atbilst konkrētā autovadītāja braukšanas paradumiem.
energy label