Izvēlēties valodu
Mūsu starptautiskās tīmekļa vietnes
estIgaunija rehvidpluss.com
finSomija rengas24.com
sweZviedrija däck24.com
latLatvija riepas24.com
litLietuva padangos24.com

Riepu meklēšana pēc izmēriem

wait
wait
wait
wait

Radžotās riepas ir drošas un mūsu e-veikalā arī daudz izdevīgākas

Kā izvēlēties radžotas riepas ziemai?
Izvēloties ziemas riepas, vispirms sev jāuzdod trīs jautājumi. Kur es braucu? Cik bieži es braucu? Cik pieredzējis es esmu? Ne vienmēr ir vērts uzticēties auto žurnālos esošajiem riepu testu uzvarētājiem, jo mūsu klimats ir citādāks nekā Somijas, Zviedrijas vai Krievijas ziemeļos.

Labas radžotas riepas noturība uz apledojušas virsmas ir ļoti priekšzīmīga, gan bremzējot, gan iebraucot līkumā. Lai kādus manevrus tu neveiktu, radžotā riepa savu darbu izdarīs. Tā ir pareizā izvēle Latvijas klimatiskajos apstākļos.

Viena no radžotas riepas priekšrocībām ir nelielais nodilums, lai gan daudzi lietotāji sūdzas, ka radžoto riepu radītais troksnis viņus pat biedē. Taču ir jāatzīst, ka pēc 1000-2000 kilometriem radzes “iesēžas” vietā un trokšņa līmenis samazinās.

Kādēļ izvēle var nebūt īstā, ja skatās tikai auto žurnālu testu rezultātus? Daudzi riepas iegādājas, iepriekš pārtulkojot žurnālus vai internetu, un domā, ka, ja riepa ir augstā vietā, tā automātiski ir pasaules labāko vidū. Mēs paši esam izmēģinājuši daudzas riepas Latvijas klimatā un sakām, ka tas nav tik vienkārši. Pārbaudes veiktas vietās, kur, salīdzinot ar Latviju, apstākļi ir ļoti atšķirīgi. Kad pie mums pēdējo reizi bija ziema ar lielu salu, kas bija arī ilga? Turklāt, piemēram, testos minēto riepu troksni nemaz nevar pārnest mūsu klimatā, jo -30 grādu apstākļos ārā ir absolūts klusums, skaņa ir slāpēta. Protams, arī riepu troksnis automobilī ir lielāks nekā parastos apstākļos. Pie mums, Rehvid Pluss, esam pārliecināti, ka ne vienmēr ir jāizvēlas testa uzvarētājs. Labāk konsultējies ar mūsu speciālistiem, kuri zina, kādas riepas būs tieši tev piemērotas.

Ir izplatīts viedoklis, ka radžotas riepas plēš asfaltu, un tā ir tiesa. Taču, izvēloties riepu, kurai ir mazāk radžu, arī šī problēma ir atrisināta. Drošība tomēr ir vissvarīgākā, un ar radžotām riepām varēsi apstāties arī tad, ja laikapstākļi kļūs patiesi ziemīgi. Mūsdienu radžotās riepas ir izstrādātas ABS bremzēm un labi strādā arī tad, ja radžu ir mazāk.

Mēs arī iesakām pirkumu ieplānot jau nedaudz pirms sezonas sākuma. Tad ir vairāk laika pieņemt lēmumu un vēlamās riepas arī saņemsi īstajā laikā.

Izlasi arī to, kādēļ ziemā izvēlēties lameļu riepas
Jaunumi

Radžotās riepas – ko būtu vērts zināt, tās iegādājoties?

bulb

Vai radžotās riepas ir dārgākas nekā lameles?

Ir izplatīts viedoklis, ka radžotas riepas ir dārgākas nekā lameles. Šeit ir jānošķir Ziemeļeiropas lameles un Viduseiropas lameles. Pēdējās parasti ir būtiski lētākas par radžotajām riepām, bet tās arī ir paredzētas Viduseiropas ceļiem. To izdevīgākā cena rodas no tā, ka tirgi, kur sniegs un ledus uz ceļiem nenonāk, ir lieli, un riepas vienas vienības cena tādēļ var būt būtiski mazāka. Mūsu apstākļiem ir piemērota radžota riepa un Ziemeļeiropas lamele. To cenas starpība ir gandrīz neesoša.
bulb

Cik daudz radžu vajag mūsu klimatā?

Kā iepriekš teikts, cilvēkus no radžotajām riepām bieži attur riepu troksnis. Nav arī brīnums, ja tev ir 200 vai vairāk radžu vienā riepā. Visi lielākie riepu ražotāji ražo tādas, tieši šādas riepas arī uzvar testos. Mūsu apstākļos riepai nevajag tik daudz radžu. Tieši tad arī iegūsi to, ko vēlies, klusāku braukšanas pieredzi. Uz sausa un slapja asfalta vadāmība ir pat labāka nekā riepu ar daudzām radzēm gadījumā. Mūsu apstākļos riepa ar mazāku radžu skaitu ir ideāli piemērota.
bulb

Cik garš ir riepas kalpošanas laiks?

Parasti ir spēkā noteikums, ka lameļu riepa kalpo vismaz 2 ziemas un radžotā riepa vismaz 3 ziemas. Tomēr daudz ir atkarīgs arī no tā, cik daudz tu brauc ar auto un kāds ir tavs braukšanas stils. Mūsu salonā ir bijis jaunu, jaudīgu automobili iegādājies klients, kurš ir nobraucis tikai 2000 kilometrus, bet viņam jau vajag jaunas riepas. Autovadītājam būtu pašam jājūt, kad radžotās riepas darbība kļūst vājāka – tad arī ir laiks nākt pēc jaunām riepām uz Rehvid Pluss.
wheels
Iegādājoties radžotās riepas un vieglmetāla diskus kopā, tos var pasūtīt uz mājām jau sakomplektētus par tikai 10 €
transport
Pasūtot 4 vai vairāk radžotas riepas, transportēšana ir bez maksas
return
Radžotās riepas var mums nodot atpakaļ 14 dienu laikā un mēs naudu atmaksāsim
wheels
Elastīgas norēķinu iespējas: bankas pārskaitījums atbilstoši rēķinam, vai arī maksājums ar karti