Radžotās riepas ir drošas un mūsu e-veikalā arī daudz izdevīgākas

Radžotās riepas – ko būtu vērts zināt, tās iegādājoties?

bulb

Vai radžotās riepas ir dārgākas nekā lameles?

Ir izplatīts viedoklis, ka radžotas riepas ir dārgākas nekā lameles. Šeit ir jānošķir Ziemeļeiropas lameles un Viduseiropas lameles. Pēdējās parasti ir būtiski lētākas par radžotajām riepām, bet tās arī ir paredzētas Viduseiropas ceļiem. To izdevīgākā cena rodas no tā, ka tirgi, kur sniegs un ledus uz ceļiem nenonāk, ir lieli, un riepas vienas vienības cena tādēļ var būt būtiski mazāka. Mūsu apstākļiem ir piemērota radžota riepa un Ziemeļeiropas lamele. To cenas starpība ir gandrīz neesoša.
bulb

Cik daudz radžu vajag mūsu klimatā?

Kā iepriekš teikts, cilvēkus no radžotajām riepām bieži attur riepu troksnis. Nav arī brīnums, ja tev ir 200 vai vairāk radžu vienā riepā. Visi lielākie riepu ražotāji ražo tādas, tieši šādas riepas arī uzvar testos. Mūsu apstākļos riepai nevajag tik daudz radžu. Tieši tad arī iegūsi to, ko vēlies, klusāku braukšanas pieredzi. Uz sausa un slapja asfalta vadāmība ir pat labāka nekā riepu ar daudzām radzēm gadījumā. Mūsu apstākļos riepa ar mazāku radžu skaitu ir ideāli piemērota.
bulb

Cik garš ir riepas kalpošanas laiks?

Parasti ir spēkā noteikums, ka lameļu riepa kalpo vismaz 2 ziemas un radžotā riepa vismaz 3 ziemas. Tomēr daudz ir atkarīgs arī no tā, cik daudz tu brauc ar auto un kāds ir tavs braukšanas stils. Mūsu salonā ir bijis jaunu, jaudīgu automobili iegādājies klients, kurš ir nobraucis tikai 2000 kilometrus, bet viņam jau vajag jaunas riepas. Autovadītājam būtu pašam jājūt, kad radžotās riepas darbība kļūst vājāka – tad arī ir laiks nākt pēc jaunām riepām uz Rehvid Pluss.
wheels

Iegādājoties radžotās riepas un vieglmetāla diskus kopā, tos var pasūtīt uz mājām jau sakomplektētus par tikai 10 €

transport

Pasūtot 4 vai vairāk radžotas riepas, transportēšana ir bez maksas

return

Radžotās riepas var mums nodot atpakaļ 14 dienu laikā un mēs naudu atmaksāsim